ok-ok nazory

http://ct4-sport.cz

Slavia-Nová Éra

Slavia bude hrát Ligu mistrů!!!!! (+ FOTO

Foto: slavia.cz
PRAHA - Dnešní den vstoupil do historie slávistické kopané! Statečně bojující tým trenéra Karla Jarolíma vybojoval ve strhujícím dramatu s Ajaxem výhru 2:1, která posunula Slavii poprvé v dějinách do základní skupiny Ligy mistrů.

„Je to skvělé, dostat se Slavií do Ligy mistrů. Navíc poprvé v její historii. Jsem rád, že jsem mohl být u toho. Chtěl bych hrát proti Marseilles, je to můj nejoblíbenější klub, ale jinak je mi jedno, jestli budeme hrát proti Barceloně nebo Arsenalu, budou to nezapomenutelné zápasy. Hrát Ligu mistrů je splnění mého snu.“ řekl po zápase pro náš web Mickael Tavares.

„Byl to parádní zápas. Věřili jsme, že můžeme uspět a dotáhnout to do vítězného konce, ale bylo nám jasné, že to bude hodně těžké. Naštěstí jsme to zvládli.“ uvedl po zápase Michal Švec. „Musíme všichni poděkovat Martinu Vaniakovi, zachránil nás svými skvělými zákroky,“ vyzdvihl Švec výkon našeho gólmana. „Potom dal Standa branku, gól nás uklidnil a mohli jsme v klidu dohrát zápas, ve kterém nám ohromně pomohli naši skvělí fanoušci. Hrát před plným domácím stadionem, to je zážitek.“ dodal náš záložník.

Přejeme nádherné červenobílé oslavy!!!!

Slavia - Ajax 2:1
Branky: 22., 87. Vlček - 33. Suárez
Slavia: M. Vaniak - M. Krajčík , E. Brabec , M. Suchý , F. Dřížďal - P. Janda , M. Švec , M. Tavares , D. Kalivoda (76. L. Volešák ) - V. Šmicer (13. M. Ivana, 83. T. Necid ), S. Vlček
Ajax: M. Stekelenburg - J. Colin , J. Stam , T. Vermaelen , U. Emanuelson (58. J. Vertonghen ) - B. Kennedy (65. D. Rommedahl ), G. Gabri (78. I. Urzaiz ), J. Heitinga , L. Delorge - K. Huntelaar , L. Suárez
Žádné komentáře
 
http://ct4-sport.cz