ok-ok nazory

http://ct4-sport.cz

Slavia-Nová Éra

Rozdělíme si třicet milionů, prozradil Vlček

Rozdělíme si třicet milionů, prozradil Vlček

Slavia: Stanislav Vlček
30.08.2007 14:45 - P r a h a  -  Po telefonu přijímal gratulace, na jednom notebooku si četl ohlasy fanoušků a do druhého diktoval odpovědi do on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.cz. Stanislav Vlček byl na roztrhání. Včera v noci zařídil dvěma góly historický postup Slavie do Ligy mistrů, dnes v poledne dostal po delší době znovu pozvánku do reprezentace. Ve 31 letech prožívá skvělé období.


"V novém soutěžním ročníku podává hodně nadstandardní výkony a to nemohu nevidět," řekl reprezentační kouč Karel Brückner na vysvětlenou, proč si znovu do týmu vybral slávistického kapitána.

O pár minut později už Stanislav Vlček seděl u počítače a komunikoval se čtenáři iDNES.cz. "Teď jsem se o nominaci dozvěděl, takže jsem o kvalifikaci zatím neměl čas přemýšlet. Nevím, jaký dostanu prostor," prozradil čtenářům.

Nominace ho potřešila, ale na druhou stranu mu překazila plány na příští víkend, kdy měl mít volno. "Chtěl jsem oslavit postup do Ligy mistrů, plánoval jsem rožnění," svěřil se Vlček. To však zrovna neodpovídal v on-line rozhovoru, ale přijímal telefonické gratulace od útočníka Marka Heinze. "Máro, kamaráde!" oslovoval svého někdejšího spoluhráče z Olomouce a děkoval za blahopřání.

Fanouškům pak prozradil, že včera po vstřelení druhého gólu už uvěřil v postup. "V ten moment jsem věděl, že jsme v Lize mistrů. Ajax už neměl sílu dát dva góly," řekl a prozradil, že za postup si hráči rozdělí prémii 30 milionů korun.

Od čtenáře, který mu vytýkal zbrklost při samostatných nájezdech, si nechal poradit: "Dobře, příště zkusím kličku."

O možnosti, že by jej někdy lákali do Sparty, nechtěl ani uvažovat. "Vím, že by mi laso nikdy nehodili, já bych ho stejně nezvednul."

Zajímavějším tématem však je ve Vlčkově případě možný odchod do zahraničí, o kterém prý letos v létě uvažoval. "I skutečnost, že Slavia bude mít nový stadion, nakonec přispěla k tomu, že jsem zůstal."

Po půlhodině poděkoval čtenářům za podporu, rozloučil se a konečně spěchal domů. "Čekají mě tam tři vlčice," připomněl ženu a dvě dcery, za kterými se po postupové noci nedostal. Teď se domů vrací jako účastník Ligy mistrů a reprezentant.

Žádné komentáře
 
http://ct4-sport.cz